Rounded Corner Snap Frame

Alüminyum çerçeve modern bir görünüm ile reklamınızın hedefine ulaşmasını sağlar. Rondo çerçeve çevre şartlarına en uygun hammadde olan alüminyumdan üretilmiştir. Açılır kapanır çerçeve içindeki çelik yaylar sayesinde posterinizi kolayca değiştirebilirsiniz.

Alüminyum Çerçeve Fiyatları

Alüminyum çerçeve fiyatları açısından 2006’dan beri alüminyum çerçeve imalatı yaptığımız hasebiyle kaliteyi en uygun fiyatla sunan alüminyum çerçeve üreticisi firmasıyız.

Nasıl fiyat teklifi alırız?

ayreks@ayreks.com veya 05539501146 (WhatsApp) ile ürün isimleri ve miktarlarını bize gönderiniz. Size tüm sipariş bilgilerini içeren indirimli fiyat tekliflerimiz gönderilir.

Fiyatlarınız neden uygundur ve ürün kalitenizi etkiler mi?

İmalatçı firma olduğumuzdan maliyetleri en aza indirme potansiyelimiz bulunmaktadır. Garantimizi etkileyecek düzeyde asla kalitemizi bozmayız. Çerçevelerimiz köşe ve menteşe kısmından kolayca kırılan, arkası tamamen siyah çöp plastik tabanlı çerçevelerden değildir. Yüksek kaliteli plastik hammadde kullanmaktayız.

Satış sonrası yedek malzeme desteğiniz var mı?

Çerçevelerin şeffaf koruyucuları zamanla çevre şartlarından dolayı eskimektedir. Sadece müşterilerimize yedek malzeme temin etmekteyiz.

İstenilen ölçülerde yapılabilir mi?

Sadece rondo köşeli çerçevelerde özel ebat üretimimiz vardır.

Rondo Çerçeve

Rondo çerçeve 25 mm. eloksal alüminyum profiline sahiptir. Arka zeminde kraft mukavva kullanılır. Standart rondo köşe alüminyum çerçeve modelimiz gümüş rengidir. İsteğe bağlı olarak farklı RAL renklerinde üretilebilir. Ürünler birlikte montaj için vida ve dübel verilmektedir. Ambalajlama istenilirse koli halinde veya tekli kutularda yapılır. İsteğe bağlı olarak çift taraflı bantla montaj yapılabilir.

Poster Ölçüleri
70×100 Rondo Çerçeve
50×70 Rondo Çerçeve
35×50 Rondo Çerçeve
A1 Rondo Çerçeve
A2 Rondo Çerçeve
A3 Rondo Çerçeve
A4 Rondo Çerçeve
A5 Rondo Çerçeve
alüminyum çerçeve

Açılır Kapanır Çerçeve

70×100 Açılır Kapanır Rondo Köşe Alüminyum Çerçeve

Açılır Kapanır alüminyum çerçeve modelleri ürünün hem köşesine ve kullanım amacına göre ayrılır. Boyutları a5 den başlamakta 70×100 e kadar devam etmektedir.

50×70 Açılır Kapanır Rondo Köşe Alüminyum Çerçeve

Çıtçıtlı çerçeve ürünlerimizde yüksek kaliteli çelik yay kullanılmaktadır. Bu ürünler çıt çıt çerçeve, çıt çıtlı çerçeve veya tiktak çerçeve olarak da söylenmektedir. Alüminyum çerçeve firmaları arasında Ayreks kalitesi ve zamanında teslimatıyla öne çıkmaktadır.

35×50 Açılır Kapanır Rondo Köşe Alüminyum Çerçeve

Alüminyum çerçeve pano maliyetleri yüksek olmasına rağmen açılır kapanır alüminyum çerçeve fiyatları tarafımızdan mümkün olduğunca düşük tutulmaktadır. Alüminyum çerçeveli pano plastik olanlara göre daha pahalı olmasına rağmen daha şıktır.

A1 Açılır Kapanır Rondo Köşe Alüminyum Çerçeve

Alüminyum çerçeve büyük olanlar fiyat performans açısından diğerlerine göre bir adım öne çıkmaktadır. Metal çerçeve olarak piyasada parlaklığı açısından alüminyum olan tercih edilmektedir.

A2 Açılır Kapanır Rondo Köşe Alüminyum Çerçeve

Alüminyum poster çerçevesi son zamanlarda plastik çerçeveler tarafından ikame edilmeye çalışılmasına rağmen hala için vazgeçilmezdir.

A3 Açılır Kapanır Rondo Köşe Alüminyum Çerçeve

Snapper çerçeve ya da diğer adıyla snap çerçeve ile ürünlerimiz arasında birçok benzerlikler vardır. Ayreks fiyatıyla rekabetsizdir. Alüminyum çerçeve üreticileri arasında Ayreks, alüminyum çerçeve üretimi kapasitesini arttıran ender firmalardan birisidir.

A4 Açılır Kapanır Rondo Köşe Alüminyum Çerçeve

Alüminyum çerçeve ölçüleri arasında en yaygın olan a4 poster ebadındakidir. a4 alüminyum çerçeve metal rondo köşeli en çok rağbet edilen üründür. Alüminyum çerçeve A4 en ucuz Ayreks’te bulabilirsiniz. Avm ajansları içinde Ayreks’e güven her geçen artmaktadır. Asansör içinde çok kullanışlıdır. Reklam ajanslarının en çok tercih ettiği çeşittir. Avrupa yakasında üretimi maliyetler açısında yavaş yavaş kalkmaktadır. Zaten gerekte yoktur. Artık kargo ile her yere ulaştırılabilmektedir.

A5 Açılır Kapanır Rondo Köşe Alüminyum Çerçeve

Alüminyum çerçeve teknik şartnamesi tüm kamu kurumları tarafından istenmektedir. İstanbul Ankara İzmir Bursa Adana Kayseri Konya Ataşehir İkitelli Çağlayan Kadıköy Lüleburgaz il ve ilçelerinde özellikle istenmekte olup Ayreks olarak bu yerler dahil tüm Türkiye’ye kargo ile gönderebilmekteyiz. Bu çerçeve özellikleri bakımından hala alternatifi bulunamayan bir çerçeve türüdür.