Mitred Corner Snap Frame

Gönye köşe alüminyum çerçeve şık bir görünüm ile tanıtımlarınızı hedefine ulaştırır. En iyi kalite alüminyum profilden imal edilen çerçevelerimiz dayanıklıdır.

Gönye Çerçeve

Gönye çerçeve fiyatları açısından 2006’dan beri Gönye köşe alüminyum çerçeve imalatı yaptığımız hasebiyle kaliteyi en uygun fiyatla sunan gönye çerçeve üreticisi firmasıyız.

Nasıl gönye çerçeve fiyat teklifi alırız?

ayreks@ayreks.com veya 05539501146 (WhatsApp) ile ürün isimleri ve miktarlarını bize gönderiniz. Size tüm sipariş bilgilerini içeren indirimli fiyat tekliflerimiz gönderilir.

Fiyatlarınız neden uygundur ve ürün kalitenizi etkiler mi?

Çünkü imalatçı firmayız. Maliyetleri en aza indirme potansiyelimiz bulunmaktadır. Garantimizi etkileyecek düzeyde asla kalitemizi bozmayız. Çerçevelerimiz köşe ve menteşe kısmından kolayca kırılan, arkası tamamen siyah çöp plastik tabanlı çerçevelerden değildir. Yüksek kaliteli plastik hammadde kullanmaktayız.

Gönye çerçeve üretici misiniz? Satış sonrası yedek malzeme desteğiniz var mı?

Evet. İmalathanemizi ziyaret edebilirsiniz. Çerçevelerin şeffaf koruyucuları zamanla çevre şartlarından dolayı eskimektedir. Sadece müşterilerimize yedek malzeme temin etmekteyiz.

İstenilen ölçülerde gönye çerçeve yapılabilir mi?

Hayır. Ama oval köşelerden imal edebiliriz.

Gönye Köşe Alüminyum Çerçeve

Gönye köşe çerçeve 25 mm. eloksal alüminyum profile sahiptir. Arka zeminde sert kraft mukavva kullanılır. Standart gönye köşe alüminyum çerçeve modelimiz gümüş rengidir. İsteğe bağlı olarak farklı RAL renklerinde üretilebilir. Ürünler birlikte montaj için vida ve dübel verilmektedir. Ambalajlama istenilirse koli halinde veya tekli kutularda yapılır. İsteğe bağlı olarak çift taraflı bantla montaj yapılabilir.

Poster Ölçüleri
70×100 Gönye Çerçeve
50×70 Gönye Çerçeve
35×50 Gönye Çerçeve
A1 Gönye Çerçeve
A2 Gönye Çerçeve
A3 Gönye Çerçeve
A4 Gönye Çerçeve
A5 Gönye Çerçeve
gönye köşe alüminyum çerçeve

70×100 Gönye Köşe Alüminyum Çerçeve

70×100 gönye çerçeve modelleri ürünün köşesine ve kullanım amacına göre ayrılır. Gönye köşe çerçeve boyutları 15×21 den başlamakta b1’e kadar devam etmektedir.

50×70 Gönye Köşe Alüminyum Çerçeve

50×70 gönye çerçeve ürünlerimizde kaliteli çelik bant yay kullanılmaktadır. Ürünlerimiz gönye köşe çıt çıt çerçeve, çıt çıtlı çerçeve olarak da anılır. Display gönye köşe alüminyum çerçeve olarak anılmaktadır. Gönye köşe alüminyum çerçeve firmaları arasında Ayreks kalitesi ve zamanında teslimatıyla hep öndedir.

35×50 Gönye Köşe Alüminyum Çerçeve

35×50 gönye köşe çerçeve pano maliyetleri yüksek olabilir ama fiyatları tarafımızdan mümkün olduğunca düşük tutulur. Gönye köşe alüminyum çerçeveli pano mika olanlara göre daha pahalı olmasına rağmen daha moderndir. Tiktak gönye köşe alüminyum çerçeve piyasada 25 mm kalınlıktan başlar.

A1 Gönye Köşe Alüminyum Çerçeve

A1 gönye çerçeve büyük olanlarda fiyat karşılaştırması açısından diğerlerine göre bir adım öndedir. Gönye köşe metal çerçeve olarak piyasada güzelliğinden dolayı alüminyum olan tercih edilmektedir.

A2 Gönye Köşe Alüminyum Çerçeve

A2 gönye poster çerçevesi son zamanlarda pleksi çerçeveler tarafından ikame edilmeye çalışılmasına rağmen gönye köşe alüminyum çerçeve poster için vazgeçilmezdir.

A3 Gönye Köşe Alüminyum Çerçeve

A3 gönye çerçeve ile ürünlerimiz arasında birçok benzerlikler vardır. Ama Ayreks fiyatıyla rekabetsizdir. Gönye köşe çerçeve üreticileri arasında Ayreks gönye köşe alüminyum çerçeve üretimi kapasitesini arttıran büyük firmalardan birisidir.

A4 Gönye Köşe Alüminyum Çerçeve

A4 gönye çerçeve arasında en yaygın olan a4 afiş ebadındakidir. a4 çerçeve metal gönye köşeli en çok rağbet edilen çerçevedir. Gönye köşe çerçeve A4 en ucuz Ayreks’te bulunur. Gönye köşe alüminyum çerçeve avm ajansları içinde Ayreks’e güven her geçen gün artıyor. Gönye köşe alüminyum çerçeve asansör içinde çok gösterişlidir. Reklam ajanslarının en çok tercih ettiği türdür. Gönye köşe alüminyum çerçeve avrupa yakasının yanında asya yakasında da üretimi olmaktadır.

A5 Gönye Köşe Alüminyum Çerçeve

Gönye köşe çerçeve teknik şartnamesi tüm kamu kurumları tarafından istenmektedir. Gönye köşe alüminyum çerçeve İstanbul Ankara İzmir Bursa Adana Kayseri Konya Ataşehir İkitelli Çağlayan Kadıköy Lüleburgaz bölgelerinde özellikle istenir. Ayreks olarak bu yerler dahil tüm Türkiye’ye kargo ile gönderebilmekteyiz.